WWE-Serbia-forum-AR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WWE-Serbia-forum-AR

Ovo je takodje forum o WWE-u, nadam se da ce vam se dopasti....
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 UNDERTAKER

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
JohnCena




Broj poruka : 11
Location : Okolina Beograda
Datum upisa : 30.12.2007

UNDERTAKER Empty
PočaljiNaslov: UNDERTAKER   UNDERTAKER Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 6:54 pm


Sta mislite o MRTVOM coveku???
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Broj poruka : 11
Datum upisa : 30.12.2007

UNDERTAKER Empty
PočaljiNaslov: Re: UNDERTAKER   UNDERTAKER Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 7:07 pm

JohnCena ::

Sta mislite o MRTVOM coveku???
Mislim da ako bi ga dohvatio Jeff ili Cena, on bi stvarno bio mrtav
Nazad na vrh Ići dole
https://wwe4ser-ar.forumsr.com
Edge!

Edge!


Broj poruka : 118
Datum upisa : 20.01.2009

UNDERTAKER Empty
PočaljiNaslov: Re: UNDERTAKER   UNDERTAKER Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 10:44 pm

Hahah ekstra ti je ta stvarnoo!Ali dobro sad ozbiljno za njega imam da kazem dve recenice!
Najbolji trenutni wrestler WWE-a,pokretan,trci skace odlican powerhouse i stw za njega sve naj moze da se kaze!Ima fantastican streak na WM i do kraja njegove karijere nece ga niko pobediti na njegovom showu tojest Wrestlemaniji!
Nazad na vrh Ići dole
Joxy

Joxy


Broj poruka : 118
Godina : 28
Location : Niš,Srbija
Datum upisa : 27.07.2008

UNDERTAKER Empty
PočaljiNaslov: Re: UNDERTAKER   UNDERTAKER Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 7:31 pm

16-0 na Wrestlemania-i sve govori...On i leti,ima dobre poluge,jak je,ne plaši se nikoga...
Nazad na vrh Ići dole
http://svinjew.darkbb.com
Edge!

Edge!


Broj poruka : 118
Datum upisa : 20.01.2009

UNDERTAKER Empty
PočaljiNaslov: Re: UNDERTAKER   UNDERTAKER Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 8:57 pm

Naravno!potpisujem
Nazad na vrh Ići dole
DX

DX


Broj poruka : 44
Godina : 32
Location : Pancevo
Datum upisa : 04.02.2009

UNDERTAKER Empty
PočaljiNaslov: Re: UNDERTAKER   UNDERTAKER Icon_minitimeSre Feb 04, 2009 1:42 am

Undertaker......LEGENDA!...covek je u americkom rvanju 20 godina........verovatno i trenutno najbolji wrestler u wwe......strah i trepet za ostale......samo nek ostane jos dosta u wwe Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Edge!

Edge!


Broj poruka : 118
Datum upisa : 20.01.2009

UNDERTAKER Empty
PočaljiNaslov: Re: UNDERTAKER   UNDERTAKER Icon_minitimeSre Feb 04, 2009 3:17 pm

Tacno tako.....nece on jos dugo,mozda jos 2 3 god ne moze vise od toga!Covek ima 43 godine!
Nazad na vrh Ići dole
DX

DX


Broj poruka : 44
Godina : 32
Location : Pancevo
Datum upisa : 04.02.2009

UNDERTAKER Empty
PočaljiNaslov: Re: UNDERTAKER   UNDERTAKER Icon_minitimeSre Feb 04, 2009 4:28 pm

...pa sad je u najboljoj formi Very Happy .....pa sa obzirom kad pogledam rica flaira....ne bi trebalo jo dugo....ali ako bude neka zesca povreda....ko zna.... Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Edge!

Edge!


Broj poruka : 118
Datum upisa : 20.01.2009

UNDERTAKER Empty
PočaljiNaslov: Re: UNDERTAKER   UNDERTAKER Icon_minitimeSre Feb 04, 2009 11:07 pm

Naravno!Pa Batista je sad odsutan zbog PRAVE povrede ramena!uvek moze nesto da iskrsne i da do kraja zivota ne mogu vise da se bave time ali retko kad to bude neko iz WWE!U WWE su samo profesionalni rvaci!
Nazad na vrh Ići dole
DX

DX


Broj poruka : 44
Godina : 32
Location : Pancevo
Datum upisa : 04.02.2009

UNDERTAKER Empty
PočaljiNaslov: Re: UNDERTAKER   UNDERTAKER Icon_minitimeČet Feb 05, 2009 4:01 pm

...da.....u pravu si......sad svi pricaju da je batistina povreda fake.....meni ne izgleda bas tako......ma samo da undertaker ostane......kad je dobio otkaz...bas sam se smorio..... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Joxy

Joxy


Broj poruka : 118
Godina : 28
Location : Niš,Srbija
Datum upisa : 27.07.2008

UNDERTAKER Empty
PočaljiNaslov: Re: UNDERTAKER   UNDERTAKER Icon_minitimePet Feb 13, 2009 5:51 pm

Undertaker stari.Više mi se sviđao kad je bio "Bad Ass" i više mi se sviđala njegova teme "You're Gonna Pay". Ova mi se smučila,a i on je počeo da mi ide na živce!
Nazad na vrh Ići dole
http://svinjew.darkbb.com
Sponsored content





UNDERTAKER Empty
PočaljiNaslov: Re: UNDERTAKER   UNDERTAKER Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
UNDERTAKER
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
WWE-Serbia-forum-AR :: SmackDown!-
Skoči na: