WWE-Serbia-forum-AR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WWE-Serbia-forum-AR

Ovo je takodje forum o WWE-u, nadam se da ce vam se dopasti....
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Rey Mysterio

Ići dole 
+3
Admin
Poison_Ivy
JohnCena
7 posters
AutorPoruka
JohnCena




Broj poruka : 11
Location : Okolina Beograda
Datum upisa : 30.12.2007

Rey Mysterio Empty
PočaljiNaslov: Rey Mysterio   Rey Mysterio Icon_minitimePon Dec 31, 2007 5:54 pm

Pa,sta mislite o malom coveku NAJVECEG srca?Po meni je on ubedljivo najatraktivniji borac u WWE!
Nazad na vrh Ići dole
Poison_Ivy

Poison_Ivy


Broj poruka : 5
Datum upisa : 31.12.2007

Rey Mysterio Empty
PočaljiNaslov: Re: Rey Mysterio   Rey Mysterio Icon_minitimePon Dec 31, 2007 8:32 pm

Skroz je ok,jedan od mojih najomiljenijih boraca!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Broj poruka : 11
Datum upisa : 30.12.2007

Rey Mysterio Empty
PočaljiNaslov: Re: Rey Mysterio   Rey Mysterio Icon_minitimePon Dec 31, 2007 8:59 pm

Poison_Ivy ::
Skroz je ok,jedan od mojih najomiljenijih boraca!
Bas je xtra
Nazad na vrh Ići dole
https://wwe4ser-ar.forumsr.com
Cena's girl




Broj poruka : 4
Datum upisa : 05.03.2008

Rey Mysterio Empty
PočaljiNaslov: Re: Rey Mysterio   Rey Mysterio Icon_minitimeSre Mar 05, 2008 4:55 pm

Meni je on najbolji i najatraktivniji borac
SmackDown-a,obozavam ga!
Nazad na vrh Ići dole
Edge!

Edge!


Broj poruka : 118
Datum upisa : 20.01.2009

Rey Mysterio Empty
PočaljiNaslov: Re: Rey Mysterio   Rey Mysterio Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 11:04 pm

Najatraktivniji jetste ali naj nije!On je sad u Rawu i propao je jos od njegovog rivala sa Kane-om!Mr McMahon mu zabranio da radi vecinu njegovih ekstra poteza dok mu je ostao 619 koj je apsolutno sranje od finishera!Pogledajte Evan Bourne-ov shooting starpress pa onda recite sta je naj finiser
Nazad na vrh Ići dole
Joxy

Joxy


Broj poruka : 118
Godina : 28
Location : Niš,Srbija
Datum upisa : 27.07.2008

Rey Mysterio Empty
PočaljiNaslov: Re: Rey Mysterio   Rey Mysterio Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 7:25 pm

Jer ste čuli vi za RVDa,vratio se,on je najatraktivniji borac.
Nazad na vrh Ići dole
http://svinjew.darkbb.com
Edge!

Edge!


Broj poruka : 118
Datum upisa : 20.01.2009

Rey Mysterio Empty
PočaljiNaslov: Re: Rey Mysterio   Rey Mysterio Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 8:58 pm

Naravno!Rey je mozda atraktivan ali je RVD NAJatraktivniji!
Nazad na vrh Ići dole
Joxy

Joxy


Broj poruka : 118
Godina : 28
Location : Niš,Srbija
Datum upisa : 27.07.2008

Rey Mysterio Empty
PočaljiNaslov: Re: Rey Mysterio   Rey Mysterio Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 3:57 pm

Ma Džabe ipak njemu ta atraktivnost,ja sam mislio da će on da pobedi na RR 2009
Nazad na vrh Ići dole
http://svinjew.darkbb.com
Edge!

Edge!


Broj poruka : 118
Datum upisa : 20.01.2009

Rey Mysterio Empty
PočaljiNaslov: Re: Rey Mysterio   Rey Mysterio Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 10:21 pm

neeee bre kako si mogoa to da pomislis!Pa jbt za Randy Ortona se pricalo da osvaja Royal Rumble match jos od Survivor Seriesa covece!Apsolutno svaki fan WWEa je to mogao da shvati posebno kad je doslo do onoga sa McMahonom!Randy Orton unakazava Vince-a,osvaja Royal Rumble,ulazi u feud sa McMahonima a onda posle No Way Outa jos jednom ulazi u feud sa Cenom dok mu Stephanie zadaje sve najteze moguce meceve!Randy Orton zajedno sa Dibiasijem i Rhodesem prelazi sve prepreke do WM i onda pobedjuje John Cenu ako ne na WM onda na BackLashu sigurno i postaje novi champ!To je bilo logicno a RVD cak i nije main eventer,i nije ga bilo skoro 2god i tek tako da osvoji Rumble!Da je usao kao 30i mozda bih i samo mali deo mene posumnjao da ce mozda on da osvoji RR al posto je usao negde na sredini ili kad vec ne secam se bilo je logicno da nece RVD!
Nazad na vrh Ići dole
Joxy

Joxy


Broj poruka : 118
Godina : 28
Location : Niš,Srbija
Datum upisa : 27.07.2008

Rey Mysterio Empty
PočaljiNaslov: Re: Rey Mysterio   Rey Mysterio Icon_minitimeSub Jan 31, 2009 6:31 am

Kada sam ga video,mislio sam da će da pobedi,jer pobeđuju zvezde koje se vraćaju.
Nazad na vrh Ići dole
http://svinjew.darkbb.com
Edge!

Edge!


Broj poruka : 118
Datum upisa : 20.01.2009

Rey Mysterio Empty
PočaljiNaslov: Re: Rey Mysterio   Rey Mysterio Icon_minitimeSub Jan 31, 2009 1:35 pm

Ne moze RVD da bude u main eventu na WrestleManiji to treba da ti bude jasno!To mogu samo main eventeri kao sto su Cena,Taker,Orton,HHH,Mysterio ali ne RVD!RVD je ECW superstar,a ECW je najslabiji brend u WWE-u!Kad neko osvoji RR automatski ide u main event na Wrestlemaniji a to znaci boriti se ili za World HevayWeight ili WWE titulu a ne ECW titulu!Nikad se nije desilo da RR emc osvoji ECW superstar koj nikad nije bio u main eventu rawa ili smackdowna,shvatas!To sto je zvezda koja se vratila nema nikakve veze!
Nazad na vrh Ići dole
Joxy

Joxy


Broj poruka : 118
Godina : 28
Location : Niš,Srbija
Datum upisa : 27.07.2008

Rey Mysterio Empty
PočaljiNaslov: Re: Rey Mysterio   Rey Mysterio Icon_minitimeNed Feb 01, 2009 5:21 am

Ali on je bio main Eventer,a Rey?!On počeo da pada,a RVD će kroz mesec,dva da vrati titulu.
Nazad na vrh Ići dole
http://svinjew.darkbb.com
Edge!

Edge!


Broj poruka : 118
Datum upisa : 20.01.2009

Rey Mysterio Empty
PočaljiNaslov: Re: Rey Mysterio   Rey Mysterio Icon_minitimeNed Feb 01, 2009 6:07 pm

u ECW mozda jeste bio main eventer ali u rawu ili sd-u nije nikad sto znaci da nije sigurno mogao da osvoji RR!Kao sto sam rekao ECW je najslabiji brend u WWE-u trenutno!Sad su stavili World Tag Team titule u ECW da bi ga malo ojacali ali o5 main eventeri iz ECWa su za main eventere u sd-u i raw-u joberi!Vratice mozda ECW titulu ali WWE ili WH ne sigurno!
Nazad na vrh Ići dole
DX

DX


Broj poruka : 44
Godina : 32
Location : Pancevo
Datum upisa : 04.02.2009

Rey Mysterio Empty
PočaljiNaslov: Re: Rey Mysterio   Rey Mysterio Icon_minitimeČet Feb 05, 2009 4:07 pm

...slazem se sa edge!....cak se ni ne secam da li je neko iz ECW osvojio RR ikada......nisam siguran......definitivno je ECW najslabiji brend.......pokusavaju tu sa matt hardyjem i ne znam kim da mu vrate sjaj....ali tesko.....jedino mi se tu svidja evan bourne.....i naravno RVD.....ali se on najverovatnije ne vraca u ECW tako da....samo evan... Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Joxy

Joxy


Broj poruka : 118
Godina : 28
Location : Niš,Srbija
Datum upisa : 27.07.2008

Rey Mysterio Empty
PočaljiNaslov: Re: Rey Mysterio   Rey Mysterio Icon_minitimePet Feb 13, 2009 5:53 pm

A u ECW se održavaju najžešće borbe.
Nazad na vrh Ići dole
http://svinjew.darkbb.com
Sponsored content





Rey Mysterio Empty
PočaljiNaslov: Re: Rey Mysterio   Rey Mysterio Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Rey Mysterio
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
WWE-Serbia-forum-AR :: SmackDown!-
Skoči na: